Opinie

Anna P.

Rewelacja! Stół i regał zgody z projektem, wszystko na czas perfekcyjnie wykonane. Profesjonaliści! Polecam polecam polecam!

Magdalena O.

Wszystko doskonale zrealizowane.

Andrzej S.

Te meble maja dusze i są perfekcyjnie wykonane.

Marcin D.

Stół i półki – prezentują się naprawdę świetnie i zbieramy komplementy niemal codziennie!

Elżbieta A.

Każdy kto spotka się z ich meblami wie, że to przede wszystkim miejsce z duszą, pracownia, manufaktura w najlepszym rozumieniu tego słowa. Miejsce gdzie każdy pomysł potrafią zamienić w realną formę i kształt. Miejsce w którym bez względu jak do niego trafisz (nawet na odległość) czujesz się przyjacielem któremu poświęca się własne zdolności, czas a przede wszystkim serce. Na dodatek wszystko zawsze profesjonalnie uzgodnione, w terminie wykonane i dowiezione pod drzwi przez samych twórców. Jesteśmy pewni, że przywiezione właśnie rekoformowe co nieco, swoją pozytywną energią będzie już na zawsze zarażać nasz dom… …dziękujemy!

Katarzyna K. Z.

Rewelacja polecam.

Katarzyna

Dzień dobry.
Tak, ławka dotarła – jest śliczna, dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie.

Magda

Wszystko załatwione wzorowo. Konsola taka jak na zdjęciach. Piękna. Godny zaufania projektant. Zdecydowanie POLECAM !! Pozdrawiam i dziękuje.

Piotr

Świetne pomysły, perfekcyjne wykonanie! Realizacje dla prawdziwych koneserów.

Mateusz

Witam, bardzo dziękuję za piękną lampę. Wygląda wspaniale, jest ozdobą pokoju. Pozdrawiam serdecznie.

Radosław T.

5 gwiazdek to stanowczo za mało, aby sprawiedliwie ocenić profesjonalizm firmy oraz efekty realizacji naszego zamówienia. Ogromny talent, precyzja oraz zaangażowanie. Doskonałe wyczucie potrzeb klienta.
Polecam i zachęcam do współpracy z Rekoformą.

Jan P.

Meble dotarły przed chwilą. Wyglądają naprawdę pięknie! Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Prezent się bardzo spodobał 🙂 Dziękuję, że utrzymała Pani tajemnicę w czasie realizacji zamówienia, bo zaskoczenie było bardzo duże.

Kinga S.

Zarówno stół, jak i niespodziankowy stolik są po prostu przepiękne 🙂 Mam problem z wyborem faworyta 😉